Gauk Architektūros fondo naujienlaiškį

Tinkamai užpildykite visus formos laukelius
Ačiū! Netrukus gausi el. laišką su nuoroda prenumeratos patvirtinimui.

PUIKIOJI KLAIDA

Visiems yra įprasta siekti tobulumo, kitaip tariant nuolat norima išvengti klaidų, o suklydus siekiama nutylėti. Architektūrinėje praktikoje klaida gali būti itin skausminga, todėl architektui kaip specialistui klysti negalima. Tačiau ar baimė klysti ir garsiai kalbėti apie nesėkmes nesuvaržo architektų kūrybinės laisvės? Galbūt klaida visgi gali lydėti ir sėkmingo rezultato link?

Ar paperkančios vizualizacijos ir skambūs pavadinimai garantuoja kokybišką architektūrą? Kur mus nuvedė modernistinis užmojis statyti daug ir naujai? Galbūt klaida galima laikyti ir tam tikras paraštėse paliktas, nerealizuotas idėjas? Gal jos ir yra tikrasis atspirties taškas progresui? 

Dvidešimt devintas pokalbių ciklas, lydimas oksimorono „Puikioji klaida“, kvies susimąstyti, kodėl net ir architektūriniuose procesuose yra svarbu išmokti klysti bei atskleis, jog klaida žvelgiant iš laiko perspektyvos gali tapti ir didžiąja sėkme.

Svarbi informacija. Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu padaryti vaizdo įrašai ir (ar) fotografijos gali būti viešinami bei transliuojami gyvai Organizatoriaus socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, YouTube), internetiniame tinklapyje, taip pat kitose reklamos ar informacijos sklaidos priemonėse.