#13 PASIDARYK PATS: AKTYVIŲ VIEŠŲJŲ ERDVIŲ KŪRIMAS

Architektūros edukacija visiems!

Kuo pokalbis įkvepiantis?

Arkki organizuoja architektūros užsiėmimus vaikams ir jaunimui, norėdami inspiruoti jaunus žmones tam, kad jie darytų įtaką ir aktyviai dalyvautų materialios aplinkos vystyme nepriklausomai nuo jų būsimos profesijos. Pokalbio metu Pihla pristatys Arkki mokyklos edukacinę programą bei įgyvendintus projektus, kuriuose vaikai padarė įtaką aplinkos kūrimui.

Pokalbis vyks 2014 m. spalio 2 dieną, Nacionalinėje Dailės Galerijoje (NDG), Konstitucijos pr. 22, Vilniuje.

Pokalbio pradžia 20:00. Renginys nemokamas.

02
spalis
2014

Pašnekovas

Phila Maskanen

Kuo pašnekovas išskirtinis?

Architektė Phila Maskanen yra viena iš Arkki architektūros mokyklos, skirtos vaikams ir jaunimui, įkūrėja bei šios mokyklos direktorė jau 20 metų. Deklaruodama, kad piliečių edukavimas ir įtraukimas į architektūros procesus leidžia visuomenei priimti geresnius sprendimusdėlmūsų aplinkos kūrimo, Pihla Meskanen yra aktyvi architektūros edukacijos propaguotoja.

http://arkki.net/en/

Rekomenduoja skaityti

The Eyes of the Skin: Architecture and the Senses

Juhani Pallasmaa

Kodėl verta skaityti?

Ši knyga – architektūros teorijos klasika, sudominanti įdomiu požiūriu į architektūros ir erdvės patyrimą. Knyga užduoda klausimą, kada ir kodėl iš penkių jutimų būtent rega tapo dominuojančiu suvokiant architektūrą. Pallasmaa teigia, kad kitų keturių žmogaus jutimų nuslopinimas yra viena iš materialiosios aplinkos skurdėjimo priežasčių.