#4 EDUKACIJA

Eksperimentai su garsu tiriant architektūrinę erdvę

Kuo pokalbis įkvepiantis?

Kasdien miesto ir architektūros erdvės užsipildo garsu, tačiau jas projektuojant, garsinės architektūros savybės yra retai panaudojamos. Garsų įsisąmoninimas gali praplėsti architektūros suvokimą, paskatinti alternatyvius jos mokymo ir projektavimo būdus. Paskaitoje bus pristatomi „Urban Sound Institute”- meninės tyrimų grupės, kurią sudaro kompozitoriai, akustikos specialistai ir architektai – pedagoginės veiklos rezultatai bei atradimai.

26
gegužė
2011

Pašnekovas

Catharina Dyrssen [SE]

Kuo pašnekovas išskirtinis?

Čalmerso technologijų universiteto, architektūros fakulteto profesorė. C. Dyrssen ugdymo ir mokslinėje veikloje ypatingą dėmesį skiria architektūros sąsajoms su muzika, garsu ir ritmu, miesto garsinei aplinkai, taip pat kūrybinių tyrimo metodų skatinimui.

Rekomenduoja skaityti

THE ROUTLEDGE COMPANION TO RESEARCH IN THE ARTS

Michael Biggs, Henrik Karlsson

Kodėl verta skaityti?

Gausus naujausių straipsnių apie meno tyrimus rinkinys, prie kurio prisidėjo šios mokslo srities lyderiai iš viso pasaulio.  Knygoje pateikiami teoriniai ir praktiniai meno srities tyrimų modeliai. Įvardijami, struktūruojami ir atsakomi esminiai klausimai, paskutinį dešimtmetį kėlę itin daug diskusijų tarp meno tyrėjų. Vieno iš knygos straipsnių autorė – Catharina Dyrssen.