#6 Procesas

InfoMatters

Kuo pokalbis įkvepiantis?

Pokalbyje akcentuojami painūs ir sudėtingi ryšiai tarp informacinių ir fizinių sistemų architektūroje – kaip būtina sąlyga kuriant kontekste derančią, darnią ir tvarią architektūrą. Paskaitos metu šie santykiai bus iliustruojami pavyzdžiais iš įvairių vykdomų architektūros projektų, kuriuos kuruoja Delfto technologijų universiteto Hyperbody tyrimų grupė.

05
sausis
2012

Pašnekovas

Dr. Nimish Biloria

Kuo pašnekovas išskirtinis?

Delfto technikos universiteto Architektūros fakulteto padalinio HYPERBODY tyrimų vadovas, kurio specializacija – nestandartinės, itin sudėtingos formos, architektūros interaktyvumas, simuliaciniai architektūriniai eksperimentai,  gamtinių sistemų ir bionikos principų taikymas kiekviename architektūros mastelyje – nuo bendrų veikimo ir koncepcinių koncepcinių principų iki architektūrinių ir dizaino detalių.

www.hyperbody.nl

Rekomenduoja skaityti

The Architecture of Emergence

Michael Weinstock

Kodėl verta skaityti?

The Architecture of Emergence – knyga, sudaryta remiantis gyvosios gamtos mokslų, fizinio pasaulio kompleksinių sistemų, antropologijos, archeologijos ir žmogiškosios kultūros evoliucijos žiniomis. Knygoje akcentuojama, kad formos tyrimas iš tiesų yra jos pokyčių tyrimas, taip pat pabrėžiama, kad visos pasaulyje žinomos formos yra energetinėmis ir fizinėmis sistemomis paremtos struktūros, cikliškai susidarančios viso evoliucijos proceso metu.