#30 Virtuali erdvė

Visuomeninis teleportacijos audinys

Kuo pokalbis įkvepiantis?

Šioje paskaitoje Space Popular” įkūrėjai Lara Lesmes ir Fredrik Hellberg pristatys savo veiklą, kurioje tyrinėja virtualios architektūros ir patirties ateitį. Duetas pasakos apie metodiką, taikomą įgyvendinant tokius tiriamuosius projektus kaip Freestyle: Architektūriniai nuotykiai masinėse informacijos priemonėse” (“Freestyle: Architectural Adventures in Mass Media”), kuriame analizuojamas istorinis ryšys tarp masinių informacijos priemonių ir architektūros stiliaus.  Taip pat projektas Portalų galerijos” (“The Portal Galleries”), kuris pasakoja apie portalų, minimų grožinėje literatūroje, istoriją bei samprotauja apie viešosios virtualios infrastruktūros ateitį.

02
kovas
2023

Pašnekovas

Space Popular

Kuo pašnekovas išskirtinis?

Space Popular” – meno ir architektūros studija, kuri, pasitelkdama mokslinius tyrimus, dizainą ir meną, tyrinėja erdvinių patirčių ateitį. Studijai vadovauja architektai Lara Lesmes ir Fredrikas Hellbergas.

Rekomenduoja skaityti

The Fabric Of Civilization: How Textiles Made The World

Virginia Postrel

Kodėl verta skaityti?

Žmonijos istorija – tai tekstilės istorija, tokia sena kaip ir pati civilizacija. Nuo pat pirmosios siūlų verpstės, tekstilės gaminių poreikis nulėmė technologijų, verslo, politikos ir kultūros raidą.